Dekoracje na śluby i przyjęcia

Każdy ślub i przyjęcie to dla nas nowe wyzwanie. W swojej pracy staramy się przede wszystkim nie powtarzać i sprawić, aby twój wielki dzień był jedyny w swoim rodzaju. W roślinach mamy całą masę pomysłów na dekoracje florystyczne, ale zawsze najpierw słuchamy ciebie.

W naszym portfolio mamy dekoracje ślubne w niepowtarzalnym stylu, który wypracowaliśmy na przestrzeni sezonów, ale przede wszystkim słuchamy naszych klientów, dlatego na koncie mamy stylizacje w najrozmaitszych stylach, z czego jesteśmy bardzo dumni. Ty wybierasz styl – my dopasowujemy się do twoich marzeń. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i wyzwania, a jeśli nie jesteś pewna co do tego, jak ma wyglądać dekoracja twojego wesela – chętnie służymy radą.

Poza oprawą florystyczną wesel i przyjęć zajmujemy się także organizacją wydarzeń, jak np. warsztatów florystycznych czy aranżacją wieczorów panieńskich. Dostarczymy na twoje wydarzenie rośliny oraz narzędzia potrzebne przy pracach z roślinami i z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą.

Jeżeli jesteś zainteresowana florystyką ślubną, dekoracjami dużych lub kameralnych przyjęć, organizacją warsztatów lub pomocą w przygotowaniu wieczoru panieńskiego – skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt. Postaramy się odpowiedzieć na twoją wiadomość jak najszybciej.